Šių metų papuošalų mados tendencijos

Amžinos C formos ir puošnios apyrankės

C formos ir puošnios apyrankės kartojasi metų metais kiekvienoje šou, sezonas po sezono. Kas labiausiai stebina, šių papuošalų niekada neatrodo gana. 2016 metų mados šou pilni C formos ir puošnių apyrankių iš skirtingų medžiagų, skirtingų spalvų, nešiojamų po vieną ar po kelias, ant vieno riešo, ar ant abiejų. Bottega Veneta C formos apyrankes padarė iš metalinių pynių su tarpuose įtvirtintais brangakmeniais, kartais nešiojamas po vieną, o kartais poromis.

„Celine“ pristatė žiūravams eilę puošnių apyrankių su apvaliais ir kvadratiniais akmenimis ant jų, o „Chanel“ C formos apyrankės demonstruoja prekės ženklo tendencijas, bet taip pat Cabridge stiliaus tekstūros apyrankes, nešiojamas ant abiejų riešų. Tuo tarpu Giambattista Valli pristatė puikias puošnias apyrankes su masyviais akmenimis.

Elie Saab kolekcijoje matome karoliukais išmargintas C formos apyrankes, o „Armani“- įvairių raštų metalines. „Nicholas K“ kolekcijoje auksinės C formos apyrankės tokios masyvios ir sunkios, jog jos uždengia visą ranką, primindamos šarvus.

C formos apyrankės nešiojamos kartu

Mados tendencijos šiemet kviečia kartu užsidėti kelias plastikines C formos apyrankes ant vieno riešo, ypač patartina rinktis ryškias spalvas. „Givenchy“ lieka ištikimi savo gedulingai juodai temai ir puošia modelių riešus keliomis aptakiomis juodomis apyrankėmis iki pat alkūnės.

Greg Lauren siūlo nešioti keletą mažų sidabrinių apyrankių ant abiejų riešų, Isabel Marant kelias apyrankes ant vieno riešo sukūrė iš tūbelių, o „Marni“ apvalias apyrankes pagamino iš plastiko. Ralph Lauren į masdo šou įnešė spalvų- gausybę mėlynų ir oranžinių apyrankių, suderintų tarpusavyje.

Stilingi pakabukai

Grandinėlės su pakabukais taip pat itin populiarios 2016 metų madų šou. Kai kaikurie mados namai gana kuklūs ir minimalistiški, ką galime pamatyti „Trussardi“ kolekcijoje, kiti randa visiškai kitokių sprendimų šiam papuošalui. „Balenciaga“ ir „Loewe“ itin kūrybiški, kurdami tokius papuošalus, kaip dėžės ar žuvies formos pakabukai. Tory Burch kuriami pakabukai iš deimanto formos akmenų, o „Versace“ pristatė saldžiai atrodančius žvaigždės formos pakabukus.

Aksesuarai tikrai nustato aprangos toną- nors kartą pabandyk ne taip juos priderinti ar pagalvoti, kad jie tavo aprangoje yra ne tokie jau svarbūs ir gali netyčia sugadinti visą savo ansamblį. Ir atvirkščiai- žinodama, kaip papuošalai gali įtakoti tavo įvaizdį, gali apsirengti pačią paprasčiausią suknelę, kurią turi savo spintoje ir papuošalų pagalba tapti vakaro karaliene. Norint dar stipresnio efekto vertinga žinoti ir kas šiuo metu madinga.

Kailinės apykaklės ir plunksnų detalės

Mados dizaineriai entuziastingai kuria kūną glostančius aksesuarus, šiuo metu madingiausi- kailio apykaklės, ir visai nesvarbu, tikro ar dirbtinio kailio. „Miu Miu“ pristato mėlynas, violetines ir geltonas apykakles, užmestas ant pečių, ir, žinoma, ikoniškas meškėnų uodegas. Marc Jacobs sukūrė apykakles, kurios keliauja nešiojamos rankose. Plunksnos „Valentino“ kolekcijoje įgavo visiškai naują įvaizdį- iš plunksnų sukurtos apyrankės gracingai dengia visą ranką. „Balenciaga“ kolekcijoje plunksnų siūleliai puošai ilgas, aplink kaklą kabančias virves.

Akmenys, karoliukai ir perlai

Visi akmenys ir karoliukai- su blizgučiais ar be jų, nušlifuoti ar grubiu paviršiumi, ryškių ar blankių spalvų, šį sezoną tiks bet kokiam odos atspalviui ir bet kokiai minimalistiškai aprangai. Tuo tarpu perlai panaikina ribas tarp elegancijos ir kasdienės aprangos. Alexander McQueen kolekcijoje metalo spalvos, pečius siekiantys lašo formos auskarai suderinti su baltais perlais, tuo tarpu Ashley Williams koljė ir auskarai spindi didingumu. Badgley Mischka naudoja masyvius juodus ir baltus karoliukus suvertus į eilę koljė ir apyrankių.

„Balmain“ lašo formos auskarus sukūrė iš šiurkščių kreminių ir žalių karoliukų, o Bottega Veneta rudus permatomus karoliukus suderino su metalinėmis detalėmis, taip sukuriant itin elegantiškus papuošalus. Kalbant apie „Chanel“, matome daugybę akmenų ir perlų kartu, o Dennis Basso sukūrė stilingus koljė ir auskarus iš brangakmenių.

Dėmesio verti ir „Dior“ ir Drie Van Noten vėriniai, sukurti iš akmenų, pritvirtintų ant paprastų kaspinų ar metalinių koljė, pabrėžia moteriško kaklo graciją. Salvatore Ferragamo kolekcijoje juodi ir balti perlai nešiojami kaip pakabukai ant prailgintų plonų grandinėlių, o tuo tarpu auskarai, paprasti, prigludę prie ausies perlai.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *