Šių metų apyrankių mados

Apyrankės- papuošalas, kurio reikia kiekvienai merginai. Iš tiesų- masyvus vėrinys reikalauja paprastos aprangos, ekstravagantiški auskarai tinka tik tam tikroms progoms, o plaukų aksesuarai apskritai labai sunkiai derinami. Būtent apyrankė yra visiškai universalus ir privalomas papuošalas.

Daugumai moterų apyrankė yra paskutinis papuošalas, kurį užsideda prieš išeinant iš namų. 2016metais madų šou galima pastebėti daug naujų idėjų šiam aksesuarui. Tuo pat metu naujai pristatomi kelių dešimtmečių senumo stiliai.

Moteriai svarbi kiekviena detalė. Nuo skirtingų medžiagų derinimo ir spalvų paletės pasirinkimo iki bendro vaizdo ir šukuosenos derinimo. Žinoma, apyrankės turėtų būti kruopščiai pasirenkamos ir derinamos prie kiekvieno įvaizdžio, nes jos gali ne tik jį pagyvinti, bet ir sugriauti.

Papuošalų pasirinkimas priklauso nuo tavo pačios skonio ir stiliaus pojūčio. Vis dėlto, moderni mergina bando sekti madas. Boho stilius šį sezoną savo viršūnėse. Pagrindinis 2016 metų mados atributas- masyvumas ir natūralumas. Boho puikiai tam tinka, apyrankės neprieštarauja mados taisyklėms ir įvaizdžiui suteikia itin įdomią detalę. Visas dėmesys sutelktas į rankas, tad madinga bus kombinuoti įvairias apyrankes kartu.

Daug dizainerių pristato minimalistinio stiliaus apyrankes, kurios yra itin elegantiškas papuošalas moters riešui. Apyrankės plonos, žiedo formos, su pakabuku ar be jo. Taip pat stilinga, jei apyrankė jungiasi su žiedeliu.

Apyrankių tendencijos- grandinėlės, karoliukai ir maži kristalai, įkvėpė dizainerius prisiminti indišką madą. Vėl ant bangos kulkšnies aksesuarai! Tarp jaunimo itin madingos trečio ir šešto dešimtmečio detalės, kad išsirinktum tokį papuošalą, atkreipk dėmesį į blizgėjimą. Ant kojos turėtų būti dedama plona grandinėlė, ar vėrinukas iš smulkių karoliukų.

Mažų ir didelių metalinių apyrankių derinimas paslėps riešo netobulumus, vizualiai jį sumažins. Metalo apyrankės bus madingos dar keletą sezonų. Itin tendencinga- masyvios metalinės apyrankės su minimalistiniais papuošimais. Iš pirmo žvilgsnio dideli metaliniai papuošalai itin pabrėžia moteriškumą. Riešas, papuoštas stambiu žiedu, atrodo itin elegantiškai.

Šiuo metu dizaineriai įkvėpimo ieško praėjusiose epochose, taip sukurdumi pačias neįtikimiausias variacijas. Jei praėję metai buvo išvien minimalistiniai, tai šiemet apyrankės įdomios, ryškios, masyvios, išskiriančios kiekvieną moterį iš minios.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *