6 papuošalai, kurie turi būti kiekvienos moters papuošalų dėžutėje

Papuošalų pirkimas ir nešiojimas yra turbūt pats moteriškiausias dalykas. Galima turėti daugybę papuošalų ir visgi, reikia žinoti, kokie yra papuošalai yra privalomi tavo dėžutėje. Taigi, sudarėme šešetuką papuošalų, kuriuos kiekviena moteris turėtų turėti.

  1. Vyriškas laikrodis

Be to, kad padės tau būti punktualiai, puikus vyriškas laikrodis bus pagrindas tavo moteriškai papuošalų dėžutei. Investuok į laikrodį, kuris atrodo, lyg būtų nugvelbtas iš tavo vaikino ar galbūt net senelio. Rinkis didesnį ciferblatą su metaliniu ar odiniu dirželiu.

  1. Dideli auskarai- žiedai

Kartais, paprasčiausi žiedo formos auskarai gali pridėti reikiamą kiekį įdomumo tavo aprangai, ypač, kai plaukai yra sukelti nuo veido. Plonesni žiedai, didesni už monetas, gali suteikti ir šventiškumo ir moteriškumo.

  1. Aukso ir sidabro auskarai prie ausies

Jei ir nesukursi itin madingo įspūdžio su paprastais auskarais prie ausies, jie yra būtini užbaigiant įvaizdį. Apvalus akmenukas yra itin universalus, bet piramidės, širdies ar žvaigždės formos auskarai taip pat puikūs. Šie maži aksesuarai yra būtini, kai tavo apyrankės ar kaklo vėrinys yra itin puošnūs.

  1. Paprasti deimantai (ar atrodantys lyg deimantai) prie ausies

Kiekvienai merginai reikia šiek tiek blizgesio gyvenime ir deimantiniai auskarai ar deimanto imitacijos- puikus būdas tam pasiekti. Šie maži papuošalai prie ausies iškart pagyvina tavo įvaizdį, o taip pat yra idealūs kiekvienai progai, suteikdami bet kokiai aprangai glamūro atspalvį.

  1. Kaklo papuošalas su turkiu

Nesvarbu, ar nori paprastus baltus marškinėlius padaryti šaunesniais, ar raštuotą suknelę paversti kažkuo etnišku ir egzotišku, truputis turkio gali turėti daug įtakos. Rekomenduojame tau turėti nors vieną kaklo papuošalą su turkiu, kuris pridės organiško šarmo bet kokiam įvaizdžiui.

  1. Perlų karoliai

Šis niekada neišeinantis iš mados papuošalas gali užbaigti bet kokį moterišką įvaizdį ir priversti tave jaustis klasiška ir savim pasitikinčia. Dėvimi su maža juoda suknele, perlų karoliai visada bus geras pasirinkimas. Jie turėtų būti nešiojami vieni ir neturėtų būti nei per ilgi nei per trumpi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *