2017 must have

2017 metų papuošalų mados atsiskleidžia individualumu. Visi lyderiaujantys dizaineriai pabrėš individualumą kiekviename įvaizdyje. O papuošalai puikiai pabrėžia kiekvienos moters privalumus. 2017 metais su jokiu papuošalu neatrodysi nuobodžiai.

Masyvūs bogho stiliaus apuošalai bus itin madingi žiemos sezoną. Pagrindinė taisyklė- pasirinkti tinkamą dydį. Pasirink didžiausią ir sunkiausią kaklo papuošalą ir dėvėk jį ant visiškai paprasto megzto megztinio.

Ant bangos bus masyvūs gyvūnų formų žiedai su daugybe akmenų. Taip pat, neįprastų formų žiedai, dažniausiai boho spalvų- mėlynos, turkio, raudonos, sidabro spalvų. Šiuo atveju, gali net užsimauni po vieną žiedą ant kiekvieno piršto. Kuo didesnis, tuo geriau. Dar vienas patarimas- tokius žiedus užsimauti ant plonų, permatomų šifoninių pirštinių. Kuo pirštinės ilgesnės, tuo efektyviau!

Kita tendencija- aukso spalvos gėlių motyvai. Jie bus populiarūs tarp visų papuošalų, ar tai būtų žiedas, ar vėrinys. Nesuklysi, jei pasirinksi vėrinį suvertą iš skirtingų spalvų gėlių. Taip pat madingos ir kviečių varpos formos papuošalai.

Dizaineriai vėl prisiminė ir gyvūnų motyvus. Itin 2017 metais sublizgės gyvatė, ar ji būtų apsivyniojusi tavo kaklą ar riešą. Jos akys spindės brangiaisiais akmenimis.

Apyrankės stilizuojamos senoviniais nacionaliniais motyvais- indiškais įspaudais, graikiškais sidabro pynimais, turkiškais akmenų rėmeliais. Taip pat bus madingos apyrankės su kristalais, grandinėlėmis, graviruotais Pandora stiliaus karoliukais. Jei taupai, gali apyrankę pasigaminti ir pati, tai bus itin madinga!

Žiedų madoje galios tik viena taisyklė- masyvios ir neįprastos geometrinės formos. Populiarūs bus retro ir vintažinio stiliaus žiedai.

Kaklo papuošalų madoje vyrauja įvairovė- pakabukai, grandinėlės, grandinės, karoliukai. Madoje išliks vėriniai pagaminti iš metalo ir medžio, trumpi karoliai ir spalvoti kristalai. Jei esi drąsi- rinkis kaklo papuošalą- apykaklę. Tokie aksesuarai apgobia visą kaklą. Tokį papuošalą reiktų dėvėti su paprastais drabužiais, kadangi visas dėmesys turi krypti į vėrinį. Jei nepatinka masyvūs papuošalai, įsigyk pakabuką- jie ant bus ant bangos. Tuomet reiktų išsirinkti neįprastos formos pakabuką. Įvairios formos- trikampiai, apskritimai, skirtingi išlinkimai, sukurs stilingą įvaizdį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *